Aktualności

 Aktualności

 <<  Poprzednia   1   2   3  4 5   6   7   8  Następna   >>  

Wydział Inżynierii na Uniwersytecie Gifu zaprasza studentów uczelni partnerskich do udziału w programie Short-Term Special Research Project, który daje możliwość prowadzenia badań w laboratoriach Uniwersytetu Gifu. 

 

data publikacji: 17.07.2017 r. przez: Monika Piaskowska


Prowadzenie wspólnych badań naukowych, opracowywanie analiz dotyczących systemów chłodnictwa oraz szkolenie studentów w zakresie nowych technologii przewiduje umowa o współpracy podpisana dzisiaj przez Izabelę Chojnacką z firmy JUKA oraz dr. hab. inż. Stanisława M. Rybickiego, Dziekana Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Krakowskiej. 

 

 

data publikacji: 14.07.2017 r. przez: Monika Piaskowska


Do 12 września b.r. można składać wnioski o przyznanie stypendium Ministra na rok akademicki 2017/18 za wybitne osiągnięcia!

Informacje dot. wymaganych osiągnięć i druki są do pobrania na stronie MNiSW, odpowiednio dla studentów  i  dla doktorantów

Wypełnione druki razem z potwierdzeniami wybitnych osiągnięć można składać w Dziekanacie, pok. 332 . Wnioski złożone po w.w. terminie nie będą rozpatrywane.

 

 

data publikacji: 14.07.2017 r. przez: Monika Piaskowska


Potrójny uścisk dłoni Dziekanów: Wydziału Inżynierii Środowiska, Wydziału Architektury i Wydziału Inżynierii Lądowej PK na przypieczętowanie podpisanego aneksu, który poszerzył dotychczasowe porozumienie w sprawie wspólnego prowadzenia kształcenia na międzywydziałowym kierunku studiów gospodarka przestrzenna.

 

 

data publikacji: 04.07.2017 r. przez: Monika Piaskowska


 <<  Poprzednia   1   2   3  4 5   6   7   8  Następna   >>  
© Wydział Inżynierii Środowiska http://www.wis.pk.edu.pl/