Politechnika Krakowska

Konkurs dla doktorantów - Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation


Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Foundation oferuje stypendium doktorantom, którzy w swoich badaniach zajmują się powiązaniami techniki  z naukami medycznymi. Nagrodą dla zwycięzcy jest jednorazowe stypendium w wysokości CDN$ 4.000 (czterech tysięcy dolarów kanadyjskich, około 11500zł). Więcej informacji można uzyskać na stronie Fundacji: http://republika.pl/cmrsf/Fundacja.htm.
Formularz zgłoszeniowy można pobrać ze strony: http://republika.pl/cmrsf/Podanie.htm.
 
 
Fundacja Rochusa i Beatrycze Mummert oferuje stypendia dla studentów nauk przyrodniczych oraz kierunków inżynierskich. Od potencjalnych Stypendystów wymagana jest między innymi biegła znajomość języka niemieckiego i bardzo dobre wyniki w nauce. Niezbędny jest również status absolwenta studiów pierwszego stopnia lub studenta ostatniego roku takich studiów. Program stypendialny obejmuje dwu i pół letnie studia magisterskie na uniwersytecie w jednym z wiodących niemieckich ośrodków naukowych. W jego skład wchodzi miedzy innymi miesięczne stypendium w wysokości 850-900 euro, ubezpieczenie wypadkowe i zdrowotne, wsparcie rozwoju kompetencji menadżerskich czy praktykę w niemieckim przedsiębiorstwie.
 
Aplikacje na program są przyjmowane wyłącznie w terminie od pierwszego września do pierwszego listopada każdego roku dla Kandydatów planujących rozpocząć studia magisterskie w Niemczech w zimowym semestrze roku następnego.
 
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mummertstiftung.de
       
ostatnia modyfikacja: 12.10.2011 r. 5956 odsłon

Translate

Menu

Wyszukiwarka