Umowa o współpracy z firm± JUKA

 Umowa o współpracy z firm± JUKA

Prowadzenie wspólnych badań naukowych i opracowywanie analiz dotycz±cych systemów chłodnictwa oraz szkolenie studentów w zakresie nowych technologii przewiduje umowa o współpracy podpisana dzisiaj przez Izabelę Chojnack± z firmy JUKA oraz dr. hab. inż. Stanisława M. Rybickiego, Dziekana Wydziału Inżynierii ¦rodowiska Politechniki Krakowskiej. 

 

JUKA Sp. z o.o. Sp. K. to uznany w Polsce jak i za granic± producent urz±dzeń chłodniczych, gastronomicznych, mroĽniczych oraz kriogenicznych.

 

Obecna na rynku od ponad 25 lat, zdobywca tytułów Gazela Biznesu (Puls Biznesu) oraz Diament Forbesa, dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym, specjalistycznymi technologiami oraz bogatym parkiem maszynowym. Ambicj± firmy jest ci±gły rozwój i utrzymanie wysokiej pozycji na rynku.

 

Współpraca z WI¦ PK obejmować będzie m.in.: badania i opinie nt. systemów chłodniczych produkowanych w Juka, badania i rozwój nowych technologii a także praktyki studenckie i zajęcia naukowo-dydaktyczne dla studentów w obiektach firmy.

 

Na zdjęciu od lewej: Izabela Chojnacka (JUKA);

dr hab. inż. Stanisław M. Rybicki, Dziekan WI¦ PK;

Katarzyna Lis (absolwentka WI¦ PK, obecnie pracownik firmy JUKA)

i dr inż. Jarosław Müller, Prodziekan WI¦ PK.

 data publikacji: 14.07.2017 r. przez: MP, 1526 odsłon
© Wydział Inżynierii ¦rodowiska http://www.wis.pk.edu.pl/